O nás

Od malička jsem vyrůstal u vody a závodně jsem se věnoval kanoistice. Vášeň pro vodní sporty mě dovedla až na Letní olympijské hry v Sydney, kde jsem v roce 2000 reprezentoval Českou republiku. Díky sportu jsem procestoval spoustu zemí, Kapverdy si mě ale získaly stálým podnebím, pohodovými lidmi a skvělými podmínkami pro vodní sporty – sezóna tu trvá celý rok.

Krásu Kapverd teď chci ukázat i vám. Působil jsem zde přes 3 roky, pracoval jako instruktor vodních sportů a organizoval zážitkové výlety. Můj průvodcovský servis si dokonce v roce 2015 užívaly i finalistky České Miss na svém soustředění. Výlet na turistům dlouho utajované východní pobřeží, který jsem navrhl, je nyní tak populární, že jej převzaly i renomované cestovní kanceláře.

Pokud milujete dobrodružství a vlastní nezávislost stejně jako já, jsem tu pro vás. Vybudoval jsem tým spolehlivých lidí, kteří se o vás postarají jako o vlastní přátele. Naši průvodci vám ukážou všechny krásy kapverdských ostrovů. Skvělý fotograf zvěční vaše vzpomínky na dostupnou, ale přesto exotickou dovolenou. Proškolení a do vodních sportů zapálení instruktoři vás naučí ovládat windsurfing, šnorchlovat a jezdit na paddleboardu. A jezdit na kajaku vás budu učit přímo já.

Přesvědčte se na vlastní kůži. Kontaktujte mě a začněme spolu plánovat vaši vysněnou dovolenou.Napište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.