Vodní sporty - Zážitky na Kapverdách

Kapverdy mají ideální podmínky pro provozování vodních sportů. Pokud s nimi teprve začínáte, nebojte se jich vyzkoušet co nejvíce: nabízíme i hodinové úvodní lekce včetně zapůjčení všeho potřebného vybavení. Nikdy nevíte, co vás uchvátí.
 

Široká škála vodních sportů na Kapverdách

  • Windsurfing. Během hodinové lekce s instruktorem se naučíte základy. A po 6hodinách výuky budete již schopni sami surfovat, až do síly větru 2-3 bf.
  • Waveski / Kajak. Instruktorem vám bude sám olympijský reprezentant ve vodním slalomu Tomáš Kobes.
  • SUP / Paddleboard. Jak jste na tom s rovnováhou? Prověřte své schopnosti na vlnkách u pobřeží ostrova Sal.
  • Šnorchlování. Ukážeme vám na nejkrásnější šnorchlovací místa okolo ostrova Sal.
  • Harpunování. S námi si vyzkoušíte adrenalinový lov s moderním vybavením. 

Ostrov Sal nabízí vhodné podmínky i pro potápění, surfing a kitesurfing. Máte-li dobrodružnější povahu, zprostředkujeme vám vypůjčení vybavení a místní instruktory (budeme však předpokládat, že se s nimi sami domluvíte anglicky).

Zapůjčíme vám všechno potřebné vybavení a poskytneme vám úvodní instruktáž (v případě zájmu i překladatelský doprovod).

Pokud není řečeno jinak, jsou všechny aktivity vhodné pro kohokoli přibližně ve věku od 4 do 60 let – záleží spíše na kondici a na tom, jak moc si věříte. Předpoklemje, že umíte plavat (můžrme nabídnout i záchranné vesty).

Rezervujte si něterou z námi nabízených aktivit včas: kontaktujte nás. Rádi vám také pomůžeme naplánovat celou dovolenou od letenek, až po celý program.

Poznámka na závěr: většinu těchto vodních aktivit pokrývá běžné cestovní pojištění. Pro jistotu si ale před cestou pečlivě prostudujte podmínky a výluky z pojištění, zejména pokud si chcete vyzkoušet harpunování. Všechny aktivit podstupujete na vlastní riziko.


 Australia WINDSURING
KS Waveski
snorkelingcv
startpageSUP-AirSupsNapište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.